A+ A A-

Іс-шаралар тізімі

ЖМСБЖСДССРССБСЖМСБЖСДССРССБСЖМСБЖС
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Рио-де-Жанейродағы Олимпиада ойындарының ресми ашылу салтанаты

17.30 – Академиялық ескек есу
17.30 – Нысана  көздеу 
18.00 – Садақ ату
18.00 – Су  добы
18.00 – Семсерлесу
18.00 – Үстел теннисі
18.30 – Гандбол 
18.30 – Волейбол
18.30 – Велоспорт
19.00 – Дзюдо 
19.00 – Жағажай волейболы
19.00 – Ат спорты
19.00 – Көгалдағы  хоккей
19.30 – Спорттық гимнастика
19.45 – Теннис
20.00 – Бокс
20.00 - Регби
21.00 – Баскетбол 
22.00 – Жүзу
00.00 – Футбол 
04.00 – Ауыр атлетика
17.30 – Академиялық ескек есу
18.00 – Садақ ату
18.00 – Семсерлесу
18.00 – Үстел теннисі
18.00 – Нысана  көздеу 
18.30 – Гандбол 
18.30 – Волейбол
19.00 – Дзюдо 
19.00 – Жағажай волейболы
19.00 – Ат спорты
19.00 – Ауыр атлетика
18.45 – Спорттық гимнастика
19.45 – Теннис
20.00 – Бокс
20.00 – Регби
21.00 – Баскетбол 
21.15 – Велоспорт 
21.30 – Байдарка және каноэ есу
22.00 – Жүзу
22.00 – Футбол 
00.00 – Суға секіру 
02.00 – Көгалдағы  хоккей 
17.30 – Академиялық  ескек есу
18.00 – Су добы
18.00 – Нысана көздеу
18.00 – Семсерлесу  
18.00 – Садақ ату
18.30 – Волейбол
18.30 – Гандбол
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Ауыр атлетика 
19.00 – Жағажай  волейболы
19.00 – Дзюдо
19.00 – Ат спорты
19.45 – Теннис
20.00 – Бокс
20.00 – Көгалдғы  хоккей 
21.00 – Баскетбол
21.30 – Байдарка және  каноэ  есу 
21.30 – Регби
22.00 – Желкенді спорт
22.00 – Жүзу
00.00 – Суға  секіру
01.00 – Спорттық  гимнастика
17.30 – Академиялық ескек есу 
18.00 – Нысана көздеу
18.00 – Су  добы
18.00 – Садақ ату
18.30 – Волейбол
18.00 – Семсерлесу
18.30 – Гандбол
19.00 - Дзюдо
19.00 – Ат спорты 
19.00 – Жағажайдағы  волейбол
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Көгалдағы  хоккей
19.00 – Ауыр атлетика
19.45 – Теннис
20.00 – Бокс
21.00 – Баскетбол
22.00 – Желкенді сайыс
22.00 – Жүзу
20.00 – Регби
22.30 – Байдарка және каноэ есу
00.00 – Суға секіру
01.00 – Футбол 
01.00 – Спорттық гимнастика
17.30 – Академиялық ескек есу
17.30 – Семсерлесу
18.00 – Су  добы
18.00 – Нысана  көздеу
18.00 – Садақ ату
18.30 – Волейбол
18.30 – Гандбол
19.00 – Дзюдо
19.00 – Ат спорты
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Ауыр атлетика
19.00 – Жағажайдағы  волейбол
19.45 – Теннис
20.00 – Бокс
20.00 – Регби
21.15 – Баскетбол
22.00 – Футбол
22.00 – Желкенді спорт
22.00 – Жүзу
22.30 – Байдарка  және  каноэ  есу
00.00 – Суға секіру
01.00 – Спорттық гимнастика
08.30 – Көгалдағы  футбол
17.00 – Бадминтон 
17.30 – Академиялық  ескек  есу
18.00 – Су добы
18.00 – Нысана  көздеу
18.00 – Үстел теннисі
18.30 – Гандбол
18.30 – Садақ ату
19.00 – Жағажайдағы  волейбол
19.00 – Дзюдо
19.00 – Ат спорты
19.00 – Үстел теннисті
19.00 – Көгалдағы  хоккей
19.30 – Волейбол
20.00 – Бокс
21.00 – Желкенді спорт
21.00 – Теннис
21.15 – Баскетбол
21.30 – Байдарка  және каноэ есу
21.30 – Регби
22.00 – Жүзу
01.00 – Спорттық гимнастика
01.00 – Велоспорт
16.30 – Гольф
17.00 – Бадминтон 
17.30 – Академиялық  ескек есу
18.00 – Нысана көздеу
18.00 – Садақ атау
18.00 – Су добы
18.00 – Семсерлесу
18.30 – Жеңіл  атлетика
18.30 – Гандбол
18.30 – Волейбол
19.00 – Дзюдо
19.00 – Ат спорты
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Ауыр атлетика
20.00 – Бокс
20.00 – Жағажай волейболы
21.00 – Теннис
21.15 – Баскетбол
21.30 – Көгалдағы  хоккей
22.00 – Футбол
22.00 – Желкенді спорт 
22.00 – Жүзу
23.00 – Батутта  секіру
01.00 – Велоспорт
16.30 – Гольф
17.00 – Бадминтон
17.50 – Академиялық ескек есу
18.00 – Су добы
18.00 – Семсерлесу
18.00 – Нысанаға көздеу
18.30 – Волейбол
18.30 – Гандбол
18.30 – Жеңіл атлетика
19.00 – Велоспорт
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Көгалдағы хоккеей
20.00 – Бокс
21.15 – Баскетбол
20.00 – Жағажай  волейболы
22.00 – Желкенді спорт
22.00 – Футбол
23.00 – Батутта  секіру
01.00 – Суға секіру
01.30 – Ауыр атлетика
13.00 – Жүзу
16.00 – Гольф
17.00 – Бадминтон 
18.00 – Нысана  көздеу
18.00 – Семсерлесу
18.30 – Жеңіл атлетика
18.30 – Волейбол
18.30 – Гандбол
19.00 – Грек-рим күресі
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Көгалдағы  хоккей
19.00 – Конный  спорт
20.00 – Баскетбол
20.00 – Бокс
20.00 – Синхронды  жүзу
21.00 – Теннис
21.15 – Баскетбол
21.50 – Су добы
22.00 - Желкенді  спорт 
23.00 – Спорттық гимнастика
01.00 – Велоспорт
01.00 – Суға  секіру
01.00 – Жағажай волейболы
08.00 – Ауыр атлетика
18.00 – Жүзу
18.00 – Бадминтон 
18.08 – Байдарка  және кано есу
18.30 – Волейбол
18.30 – Гандбол
18.30 – Жеңіл атлетика
19.00 – Грек-рим күресі
19.00 – Велоспорт 
19.00 – Үстел теннисі
19.00 – Көгалдағы  хоккей 
19.00 – Ат спорты
20.00 – Бокс
20.00 – Синхронды  жүзу
22.00 – Желкенді  спорт
23.00 – Спорттық гимнастика 
23.10 – Су добы
23.15 – Баскетбол
00.15 – Суға секіру
00.30 – Ауыр  атлетика
01.00 – Жағажай волейболы
17.30 – Бадминтон 
18.00 – Жүзу
18.08 – Байдарка және каноэ есу
18.30 – Жеңіл атлетика
19.00 – Волейбол
19.00 – Суға секіру
19.00 – Гандбол
19.00 – Грек-рим күресі
19.00 – Велоспорт 
19.00 – Ат спорты
20.00 – Су добы
20.00 – Баскетбол
20.00 – Бокс 
20.00 – Үстел теннисі
21.00 – Көгалдағы  хоккей 
22.00 – Желкенді спорт
22.00 – Футбол
23.00 – Спорттық гимнастика
23.00 – Синхронды  жүзу
00.30 – Ауыр атлетика
01.00 – Жағажай  волейболы
16.30 – Гольф
17.30 – Бадминтон 
18.00 – Тхэквондо 
18.08 – Байдарка және  каноэ  есу
18.30 – Жеңіл атлетика
19.00 – Гандбол
19.00 – Волейбол 
19.00 – Еркін күрес
19.30 – Ат спорты
20.00 – Су добы
20.00 – Үстел теннисі
20.00 – Баскетбол
21.00 – Көгалдағы  хоккей 
22.00 – Футбол
22.00 – Желкенді  спорт 
22.30 – Велоспорт
23.00 – Бокс
00.00 – Суға секіру
07.00 – Жағажай  футболы
16.30 – Гольф
17.30 – Бадминтон 
18.00 – Байдарка және кано есу
18.30 – Жеңіл атлетика
18.00 – Тхэквондо 
19.00 - Қазіргі бессайыс 
19.00 – Суға секіру 
19.00 – Еркін күрес
20.00 – Триатлон 
20.00 – Су добы
21.00 – Жағажайдағы волейбол  
21.00 – Көгалдағы хоккей 
22.00 – Желкенді спорт 
22.00 – Синхронды жүзу
22.00 – Волейбол 
22.30 – Велоспорт 
23.00 – Бокс
00.00 – Баскетбол 
00.30 – Гандбол
16.30 – Гольф
17.00 – Жеңіл атлетика 
17.30 – Бадминтон 
18.00 – Тхэквондо 
18.07 – Байдарка  және  каноэ  есу
19.00 – Еркін күрес
19.00 – Су  добы
19.20 – Көркем гимнастика 
19.00 – Ат  спорты
21.00 – Көгалдағы хоккей 
21.00 – Қазіргі  бессайыс 
21.00 – Синхронды  жүзу 
22.00 – Волейбол 
22.00 – Желкенді спорт 
22.00 – Футбол 
22.30 – Велоспорт 
23.00 – Бокс
00.00 – Суға секіру 
00.30 – Гандбол 
00.30 – Баскетбол 
16.00 – Гольф
17.30 – Бадминтон 
18.00 – Тхэквондо 
18.07 – Байдарка  және  каноэ  есу
19.00 – Көркем гимнастика 
19.00 – Еркін күрес
20.00 – Суға секіру 
20.00 – Су  добы
20.00 – Триатлон 
20.30 – Баскетбол 
20.30 – Гандбол 
21.00 - Қазіргі  бессайыс 
21.30 – Велоспорт 
22.00 – Волейбол 
22.00 – Футбол  
23.00 – Бокс
05.30 – Жеңіл атлетика
20.30 – Баскетбол 
23.00 – Бокс
17.30 – Еркін күрес 
21.30 – Велоспорт 
18.30 – Волейбол 
19.30 – Гандбол 
20.00 – Көркем гимнастика 
18.30 – Жеңіл атлетика 


Copyright©2016 «Хабар» Агенттігі

Copyright©2016 Khabar Agency

Серіктестер

Жоба туралы

Риода өтетін Жазғы Олимпиада ойындарына арналған арнайы олимпиадалық веб-жоба. «Хабар» Агенттігінің эксклюзивті контенті